Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (147)

3,7
~Miro
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Ogólnie auto przystępne cenowo, dość dobrze wykonane, po 4 latach nie ma ognisk korozji, silnik jest elastyczny i niezawodny, nie ma w nim przecieków, poważniejszych awarii. Niestety cały obraz psuje zawieszenie, które jest dość kosztowne. Auto serwisowane cały czas w ASO, każdy przegląg to faktura na minimum 1 tys. zł, zawsze jest coś do wymiany. Ale to auto służy mi do pracy, codziennie robi 150-200 km. Od początku sam je użytkuję i nie...
~Simon
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Podchodze do sprawy samochodu bardzo przedmiotowo. Dla mnie jest to kon roboczy, ktory ma byc niezawodny, tani w eksploatacji, na co dzien przewozic mnie do pracy, czasem przewiezc rodzinke, duzy ladunek, rower itp. Nie uzywam auta do scigania sie, lansowania, ani jazdy terenowej. Nie zalezy mi zeby byl bogato wyposazony, wyscielony najlepszej klasy materialami i fotelami ze skory. Jezeli w wiekszosci z tych uwag zgadzasz sie ze mna to...
4,1
~And1WT
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Fabia II to bardzo dobry wybór, a jak pokazują wskaźniki sprzedaży najlepszy ruch :-) Tani w eksploatacji, tani w naprawie. Dość przestronne wnętrze, wystarczający bagażnik. Wszystko to powoduję że można zaryzykować i spróbować powierzyć jej rolę auta rodzinnego :-) Ja tak robię i daję radę :-)
2,6
~Piotrek
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto z zewnątrz nawet ładne, spójne. Nie polecam zdecydowanie osobom dużo podróżującym. Dla Pani do jazdy po mieście (5000km rocznie) akurat.
~ROB79
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
FAJNE MIEJSKIE AUTKO Z MIłO PRACUJąCYM SILNIKIEM NADAJCE SIE NA KROTKIE WYPADY ZA MIASTO.PRZESTRONNE WNETRZE I POJEMNY BAGAZNIK.
~Miro
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Auto przejechało przez 6 lat 300 tys. Z grubszych rzeczy padł moduł komfortu i urwała się wiązka sterownicza do drzwi. Przy 250 tys. wymieniłem sprzęgło. Poza tym reszta bez problemu pokonała ten dystans, silnik mocny jak dzwon, chyba dopiero się dotarł, bo nabrał dynamiki o ile można o tym mówić przy 80 KM. Poza tym reszta to sprawy eksploatacyjne.
3,5
~Kajojut
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Gdyby nie zła charakterystyka i hałas silnika, możnaby uznać ten samochód za całkiem udany.
~Łukasz
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Ogólnie samochód mogę polecić każdemu kto szuka oszczędnego, niezawodnego, miejskiego, niedrogiego w serwisowaniu auta
~styczeq@o2.pl
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Auto bardzo przyzwoite, do tego ładne i bezproblemowe. W środku można odnieść wrażenie że jesteśmy w kompakcie, ze względu na ilość miejsca. Jedyny minus to trochę słaby silnik. Ale może po prostu to dlatego że jestem młody i spragniony wrażeń ;)
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback
7,2
7,9
~Adam R
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
Mimo pewnych niedoróbek oceniam to autko bardzo wysoko. Wiadomo, że można się przyczepić do jakości plastików w środku czy braków mocy silnika, jednak jak na pierwsze autko na którym razem z żona doskonalimy umiejętności jest w sam raz.
Skoda Fabia II Hatchback