Lista ocen Suzuki Swift IV (214)

3,2
~Maniek
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Główny atut auta to ciekawy wygląd, przyzwoity silnik i dobre prowadzenie. Jako auto miejskie dobry projekt nadwozia. I na tym koniec plusów wg. mnie. Generalnie auto które z japońską jakością raczej ma niewiele wspólnego. Słaba skrzynia biegów, fatalna jakość montażu, duże spalanie, kiepski lakier. Nabrałem się na niby \"japońskość\" marki. W testach awaryjności ADAC itp. bardzo przeciętnie wypada i wygląda na to, że zgodnie z...
~Sunshine
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Świetne małe auto. Znakomity wygląd, doskonałe prowadzenie i dynamika. Styl i wyposażenie za rozsądną cenę. Do tego dobra historia modelu jako auta o znikomej awaryjności zapewnia poczucie spokoju. W sam raz dla młodego człowieka lub młodego małżeństwa.
~diablo
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Chciałem kupić silnik 1,5. Po jeździe próbnej zdecydowałem się na 1,3 jest wystarczający to tej masy. To silnik dla osób, które wiedzą do czego służy pedał gazu i nie wpatrują się tylko w chwilowy wskaźnik zużycia paliwa. Kręci się prawie do 7 tyś obrotów, a powyżej 4 tyś budzi się ze snu i przypomina że suzuki produkuje też dobre motocykle. (Silnik)
~rks
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jest bardzo dobrze. Niskie koszty eksploatacji, rewelacyjne właściwości jezdne i fenomenalny stosunek ceny do jakości i oferowanego wyposażenia. Reszta w podkategoriach bo już nie ma siły pisać ;)
~Ktoś
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Miał być zakupiony mały, miejski samochodzik dla żony i Swift taki jest. Nie ma się specjalnie czym zachwycać - ot przeciętne autko. Na plus cena, fajny wygląd, niezły silnik, dobre właściwości jezdne, niewielkie wymiary (dla niektórych jest to ważne), dość bogate wyposażenie standardowe. Z minusów - tandetne materiały wewnętrzne, które jednak są dobrze spasowane i nie skrzypią i bylejaki, ekologiczny lakier, który rysuje się od samego...
~michal_he
Hatchback 5d 1.3 DDiS FAP 75KM 55kW
Ani razu nie pożałowałem wyboru. Świetny silnik i prowadzenie, wygodne wnętrze. Jeśli ktoś szuka poręcznego auta do miasta i na trasę dla 2-3 osób, to jest to. Jedyna rzecz, która mi przeszkadza, to niesamowicie delikatny lakier - trzeba bardzo uważać przy myciu, wsiadaniu itd.
~rajdem6@wp.eu
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Jestem ciągle bardzo zadowolony z braku usterek,pracy silnika i wyglądu!Wręcz lubię to auto, bo jest zwinne ,szybkie i niezawodne!!!Dziwię się,że w sumie jest ich tak niewiele na polskich drogach, ale to podnosi jego atrakcyjność!!!
~mktiratore@gmail.com
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Bardzo dobre auto, nie tylko do jazdy miejskiej i nie tylko dla kobiet. Ma fajną stylizację lekko sportową co podkreśla też charakterystyka silnika. Jest estetyczne i użyteczne. Gorąco polecam !
~srebrnymk6
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Auto niezawodne. Jeżdżę nim codziennie. Ani razu nie odmówiło posłuszeństwa. W zimie zapala bez problemu mimo, że stoi na podwórku.Kupiłbym to auto jeszcze raz ale z większym silnikiem.
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
nie ma tu możliwości wystawienia oceny 4+ ani 5-, a taką bym swiftowi wystawił. Ten minusik przy piątce jest za niemetalizowany, czerwony lakier dość podatny na uszkodzenia. Dlatego, jeśli ktoś ma zamiar używać tego samochodu długo, warto zrezygnować z czerwonego i wybrać srebrny metalik (ale to i tak dotyczy wszystkich obecnie produkowanych samochodów)