Oceny Suzuki Swift V

Suzuki Swift V - Oceń swoje auto
Rozwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (32)

~ma_pi
Trójka rządzi!!!
~swift
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Obawiałam się tej nowej jednostki napędowej, jak pokazało życie zupełnie niepotrzebnie. Na wysokich obrotach ma niesamowitego kopa.
~lucak
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Bardzo fajny, lubiący wysokie obroty z fajnym brzmieniem, przy spokojniej jeździe bardzo kulturalny, takie dwa oblicza.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
Zużycie paliwa. W dwie osoby + duży bagaż w bagazniku i na tylnej kanapie przy prędkości autostradowej 120 - 130 km/godz średnie spalanie 3,7 l/100 km !
~Jacek
Hatchback 3d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
~Pawel K
Hatchback 5d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
~don_pablito
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Dynamiczny i oszczędny silnik wraz z zawieszeniem tego leciutkiego auta to prawdziwa kombinacja mini super autka.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Silnik stabilny, oszczędny i cichy.
~Krzysiek O
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Jeśli ktoś szuka małego zwinnego samochodu do poruszania się po mieście to polecam właśnie to auto, jest niezawodne, bardzo ekonomiczne i wygodne, sprawi również wiele frajdy na trasie. Silnik tego samochodu mimo małej pojemności wiele razy pozytywnie mnie zaskoczył swoimi możliwościami, a szczególnie na stacjach benzynowych gdzie okazuje się że ma niewielki apetyt na paliwo. Poza tym fajnie wygląda, ale to już rzecz gustu.
~Adaś
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Małe spalanie u mnie średnio 4,8 cały czas droga szybkiego ruchu +światła co 1 km.