Lista ocen Toyota C-HR (58) - Wyciszenie

~miha1
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Bardzo słabe lub brak wyciszenia w tym samochodzie to już granda. W autach o kilkanaście tysięcy tańszych ten problem jest lepiej lub gorzej rozwiązany a CH-R brak jakiegokolwiek rozwiązania
~Gregor
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Myślę, że największe hałasy dochodzą z opon, nadkola mona było lepiej wygłuszyć. Ogólnie jak na autko przeznaczona w większości na miasto nie jest źle. Jeżdżąc po mieście jest super.
~manfretka
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Wyciszenie silnika i nadkoli jest dobre. Natomiast na autostradzie z okolic lusterek i słupków A jest jednostajny szum. Nie przeszkadza, nie powoduje dyskomfortu, ale jest.
~q3
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Stanowczo mogło by być lepiej, w obie strony - wszystkie hałasy z zewnątrz słychać w kabinie, rozmowę przez zestaw głośnomówiący słychać perfekcyjnie na zewnątrz.
~KLIENT
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
ODGŁOSY NIE DO WYTRZYMANIA BARDZO SŁABO WYCISZONE PODWOZIE, W KABINA PRZY PRĘDKOŚCI 110 JUŻ RADIA NIE SŁYCHAĆ , PONADTO SŁYCHAĆ WYCIE SILNIKA
~tom
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Moim zdaniem dobre, na autostradzie przy 140 trochę szumi, ale nie oszukujmy się to nie jest auto sportowe. Spodziewałem się że będzie dużo gorzej
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Jestem po dieslach , wiec raczej cicho . Dla mnie ok. Silnik buczy przy 4000 obrotów od niedawna . Ponoc awaria sterowania turbiny . Czyli norma w tym aucie .
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
We wnętrzu jest bardzo cicho . Zarówno silnik jak i zawieszenie nie dają powodów do narzekania . Na biegu jałowym wielokrotnie były pytania czy silnik zgasł :)
~Olek Kuszeta
Crossover Facelifting 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Dla mnie jest ok, na to nie narzekam. Nawet przy 140 można rozmawiać prawie szeptem. A przy jeździe miejskiej jest wyjątkowo cicho.

Usterki Toyota C-HR

Toyota C-HR – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rav
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Przy niższych prędkościach jest całkiem dobre. Problem zaczyna się pojawiać na autostradzie, gdzie trzeba nieźle podgłośnić radio.
Toyota C-HR