Lista ocen Audi A4 B5 Avant (220) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 223 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~konrad_kacper
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo słabo! Samochód na długość nie wiele krótszy od A6, a miejsca tyle, co w Punto. Równolegle miałem Hyundaia Getza i auto było krótsze o ponad metr, a miejsca mniej więcej tyle samo. Generalnie daje radę, jak się jeździ we 2-kę. Gdy ktoś siada z tyłu, to współczuję jechać gdzieś w trasę.
~maciejgluba@o2.pl
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
z przodu ok z tyły malutko, można porównać miejsce do nowego kompakta a z tyłu nawet mniej, ale taki urok B5 zresztą w B6 jest podobnie troszkę więcej miejsca jest dopiero w B7, podsumowując kto często jeździ w czwórkę dorosłych, i chce audi niech myśli o A6 a jak nie wierzy niech sobie porówna
~Baltazaros
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
mam 190cm wzrostu... znajduje dla siebie wygodną pozycje i nie mogę narzekać... niestety wiele do życzenia pozostawia miejsce dla pasażerów z tyłu jest go niestety mało... i na dłuższych trasach może to stwarzać problemy... Podobno w wersji B8 jest to poprawione ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzic ;]
~zywczok6
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Tylko 4 bo w a6 i a8 jest więcej miejsca. Mam wrażnienie że w passacie tez jest odrobine więcej. Przestrzeń bagażowa ograniczona bardziej boczkami i ściętą szybą ale to przecież jest avant - kombiak o sportowym charakterze. Z tyłu miejsca wystarczająco i nikt głową o dach nie bije.
~blu99
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu przestrzeni jest dostatecznie dużo, z tyłu już gorzej, ale bez tragedii, chyba że ktoś bardzo wysoki ma podróżować kilka godzin, ogólnie auto sprawia wrażenie przytulnego, po przesiadce z Passata in plus. W Pasku "wieje chłodem", co nie zmienia faktu że też fajne auto.
~HEGMAN
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Z przodu jest ok.W tylnej części ,zwłaszcza osoby wysokie będą miały mały dyskomfort ale tragedii nie ma.Najlepsza konfiguracja w podróży to 2+2+Bagaż. Nikt z moich pasażerów nie zgłaszał jakichś problemów w trakcie podróży.Wygodne siedziska i generalnie wygodny samochód.
~piotrek_k07@o2.pl
Avant 1.8 Turbo quattro 180KM 132kW
to nie jest duzy samochód, na przednich fotelach miejsca dosyć i wielkoludom, z tyłu znacznie gorzej, auto jest ciasne i z małym bagażnikiem(trzy większe torby i pełny. Kolega ma seata toledo nie uwierzycie jaki kufer...to trzeba zobaczyć
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
przod...dla mnie przy 173 jest bardzo dobrze i potulnie pasazer tez nie narzeka...no teraz tyl...nie slyszalem narzekan pod wgledem braQ jak i malosci miejsca moze dlatego ze jezdza z tylu osoby o podobnym wzroscie bo wyzsi zapewne by narzekali:)
~Skyline27
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
z Przodu elegancko można się rozsiąść jak tylko chcesz z tyłu podobno mało miejsca troszkę ale ja tam z tyłu nie jeżdzę więc nie narzekam jeden taki mały szkopuł ustawienie siedzenia ciężko jest jest ustawić tak jak by się chciało po za tym super
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant
10,3
12,9
~Łukasz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Stwierdzam iż kierowca i pasażer z przodu mają miejsca tak w sam raz. Osobiście mam 183cm wzrostu, podejrzewam ze z tyłu za mną Audi nie przeszło by testu Zachara choć tragedii nie ma przynajmniej nikt ze znajomych się nie żalił.
Audi A4 B5 Avant