Lista ocen Fiat Croma II (127) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cigiel
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Komfort i wyciszenie. Przed remontem skrzypiało. Samochód kopiłem używany. Po naprawie daje odczucie wysokiego komfortu i pewności prowadzenia.
~ponirek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Zdarzyła się koniecznosć wymiany końcówek drążków, no cóż nasze drogi. Niestety potem zbieżność a w tym aucie na 4 koła więc 200zł. Buu
~www.dudi@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Trzyma się drogi, nie hałasuje, jest komfortowy. Spotkałem się z opiniami, że zawieszenie Cromy jest bliskie ideału - mogę to potwierdzić.
~Przemek P.
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Może wolałbym troszeczkę bardziej miękkie zawieszenie, tutaj jest troszkę twarde szczególnie dla pasażerów z tyłu, ale za to samochód dobrze trzyma się drogi.
~kangur1313@gazeta.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Naprawdę bardzo dobrze. Auto wysokie, z ciężkim przodem, a trzyma się drogi jak przyklejone. Malutki minusik za wrażliwość na boczne podmuchy wiatru.
~rs
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo dobre i bardzo ciche,dobrze tłumi nierówniści i nie przenosi nic na bude.Bordzo dobrze trzyma się drogi tak na prostej jak i na zakrętach.
~Cromek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Jest w miarę wygodnie ale to nie Ford i nie klei się na łukach. Jednak na długich autostradowych odcinkach super.
~Bełik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Skręca fajnie lepiej niż mój poprzedni zgrzyt i miększe zawieszenie. Podoba mi się przyjemnie się jeździ. Jak limuzyną krążownikiem.
~Dariusz
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Dopiero teraz przy przebiegi 195tys. diagnosta zasugerował zmianę drążków kierowniczych, dotąd nic nie było zmieniane.
~Borys
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Komofort komfort jeszcze raz komfort. Wybiera wszystkie nierówności wręcz idealnie i nie są one odczuwalne w żaden sposób w kabinie.