Oceny Fiat Stilo Kombi

Fiat Stilo Kombi - Oceń swoje auto
Rozwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (80)

~don petro
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
jest niezawodny
4,1
~Kacek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Silniki Diesela mają do siebie to, że nie są tak elastyczne jak benzynowe. Jednak w przypadku tego silnika, odnoszę wrażenie, jakby 1,9 JTD 115 KM, wypadał na tle innych Dieseli na dużo bardziej elastyczny. Dobrze musi być rozwiązana kwestia przeniesienia napędu, ponieważ silnik jest dynamiczny, nawet przy przewożeniu pasażerów i ich bagażu.
~PiotrPWPK
~Arek
Kombi 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
~JanTar
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
1.9 JTD Najlepszy turbo diesel obecnie zastosowany w autach klasy popularnej. Poprostu całe auto... pozytywnie :-)
~chudy z Gorzowa Wlkp
Kombi 1.9 JTD 80KM 59kW
80 KM a pomiędzy 60 a 140 km/h na trasi emożna śmiało wyprzedzać i nie zmieniać w trakcie biegu. Skrzynia biegów działa naprawdę midnie (leciuteńko i zawsze trafia) zrobiłem 17 tys przez 15 miesięcy.
~kyeelt
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
dynamiczny i ekonomiczny wygodny samochod
~Nordic
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Silnik i komfort. Silnik mruczy nawet go nie słychać jak jedziesz spokojnie - normalnie, ale jak przyciśniesz jest piękny ryk mmmmm - zresztą to konstrukcja ferrari. Komfort lepszy niż w roverze , vectrze focusie skodzie a porównywalny z audi a 8.
~mario
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
działa bez zadnych problemów,mam przygotowany olej do takowych dolewek jak inni piszą że spala im olej ale ja nie dolewam bo mam wciąż tyle samo go
~Darecki
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony z auta,jeszcze mnie nie zawiodło.
Fiat Stilo Kombi