Oceny Ford Fiesta III

Ford Fiesta III - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (128)

~bonzzo13@poczta.onet.eu
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Przy tak małej pojemności i mocy zwłszcza do dynamicznej jazdy okazuje się być bardzo silny jako holownik. Nieraz cholowałem auta kolegów , ale zdażyło mi się nawet ciągać busa karetki pogotowia z pełną załogą bo nie mogła odpalić z powodu silnego mrozu a dostali gdzieś nagłe wezwanie.
~Iwan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Po przytkaniu katalizatora - zamieniłem na struminnicę i niesamowita barwa dźwięku z tłumika oraz rewelacyjne przyspieszenie - polecam wymianę - koszt 120 zł wraz z robocizną a spalanie spada oraz przyspieszenie wzrasta ze spokojem osiąg 150km/h a nawet przy sprzyjających warunkach osiągnie 160 km/h przy spalaniu nie przekraczającym 9l/100km
~Prince88
Elastyczny i ekonomiczny.
~leśnik
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Gdyby nie wymiana oleju to bym powiedział, że silnik wraz z osprzętem jest bezobsługowy.
~AeroBadi
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Stał ponad rok pod chmurką na parkingu bez odpalania i odpalił odrazu. Oczywiśćie tylko akumulator się wsadziło
~aerobadi
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Tak naprawdę to silnik. Mało pali a na dodatek na tak małą pojemność osiągi w mieście są bardzo dobre. Na trasie jeżeli się już rozpędzi to jedzie, ja miałem przyjemność jechać na autostradzie 140 bez żadnych problemów.
~grig0ri
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Mimo tylko 50KM, z których połowa już pewnie przeniosła się do krainy wiecznych łowów po 9letniej jeździe na LPG, wciąż rozpędzi skorupę do 140km/h i pali nawet w najgorsze mrozy.
~jaan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Do tego autka nie polecam mniejszego silnika z wiadomych względów.TEn jest wystarczająco dynamiczny dla poruszających się nim 2 osób. Po pewnym casie można przyzwyczaić się do \"tikających zaworów\". Dbajmy tylko o prawidłowy stan oleju w silniku i wszystko bedzie z nim dobrze. Ja utzymuje 3/4 stanu bagnetu i jak narazie zadnych wycieków, czy pocenia się.
~chief
Hatchback 1.6 XR2i 107KM 79kW