Oceny Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW 1997-2000

Najnowsze oceny Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW 1997-2000

4,1
~pw.bocian
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Nie słuchajcie tych dupków którzy piszą że popsuło im się to czy tamto i płaczą i narzekają bo im się wahacz wygiął a to takie drogie, kurde pewnie że się wygiął ale sam nie, tylko ty się dupku wpieprzyłeś w dziurę albo że się turbina zwaliła, ale tego że cisnąłeś pedał w podłogę a za 100m wyłączałeś silnik to nie pamiętasz... , niech pokażą najpierw auto które się nie psuje a potem piszą opinie na forach. Ludzie pamiętajcie że każdy samochód...
~TomekR
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Ja i moja żona jesteśmy bardzo zadowoleni z auta. Barrrdzo pojemne, wygodne, ekonomiczne. Miesięcznie robimy nim 1800-2300km i często auto jest załadowane, ale mimo wszystko nie przekracza 6,2l/100km i nie bierze oleju a zrobiliśmy nim już 30tys km.
3,2
~marek
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
samochód byłby godny polecenia gdyby nie usterki ciągłe małe i duże.W ciągu 18 miesięcy przejechałem nim 36000 tyś.i nic tylko naprawiałem. Zaczęło się od od przedostawania się wody przez tylne drzwi a potem poleciało sprężyna lewa przód,hamulce tył,gałki zawieszenia przód,linka sprzęgła potem sprzęgło,klimatyzacja chłodnica i wentylator,rozrusznik,czujnik położenia wału i wiele innych pierdół o których nie chce mi się pisać złom złom złom
~zwck
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
auto kupiłem przypadkiem, miało być duże kombi ale zupełnie innej marki, traktuję je jak woła roboczego i doskonale się z tego wywiązuje, nie jestem fanatykiem marki ani modelu, ale jestem zadowolony chociaż do poprzednich aut byłem bardziej przywiązany.
~jacek64
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Żona powiedziała że mam p.....ca na temat renówek i laguny ale gdy dałem jej do wyboru parę innych aut(mam zamiar sprzedać tę), to usłyszałem - w żadnym wypadku !!.Gdyby nowsze wersje miały to co ma w sobie ta obecna,byłbym szczęśliwy.Dla kogoś kto ceni sobie wygodę za rozsądne pieniądze to chyba coś odpowiedniego.
~Michał
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Po roku ekploatacji i ok.30 tys km bardzo pozytywnie oceniam to auto. Nigdy nie zawiodlo na trasie, bardzo ekonomiczny i w miare dynamiczny jak na tak duze auto. Bagaznik jak dla mnie to bije rekordy pojemnosci. Jest po prostu ogromny. Na dluzszy wyjazd zlozylem kanape tylna i przewiozlem doslownie wszystko mozliwe w tym dwa rowery,beczke z paliwem 30l itp itd. Dobre hamulce, zawieszenie komfortowe, dobrze tlumi nierownosci. Ogolnie polecam...
Dziennik kosztów dla Renault Laguna I Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
~DJLaGuna
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Ładne, komfortowe auto. Gdybym miał V6 w wersji Initiale Paris to chyba nigdy bym się tego auta nie pozbył.
~brachu
Auto przyjemne,ekonomiczne,bezpiecznemało usterkowe
~Andrzej Wawa
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Auto jeździ, nigdy nie holowane, i w zasadzie z 1 naprawą - rozrusznik, ale to pewnie zasługa ciągłego serwisowania i wymiany wszystkiego na czas.
~Wieszak_2007
Kombi 1.9 dTi 99KM 73kW
Wygodny, oszczędny, bezpieczny, duży. Polubiliśmy się bardzo.
Renault Laguna I Kombi