Oceny Seat Arosa I

Oceny Seat Arosa I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Seat Arosa I

~Marcin
Hatchback 1.0 50KM 37kW
oprócz paru wad i lata już silnika pewne rzeczy można mu wybaczyć bo auto nie jest nowe bo pewne rzeczy po zakupie już były wymieniane akumulator był kiepski i trzeba było wymienić na nowy , no i niestety co zdarza się już w tych awarie czujnika płynu chłodniczego przez co pojazd pali więcej i falują obroty i dośc wysokie obroty biegu jałowego są zamiast tych 850 jest ponad 2000tys obr/min usterka dość prosta do usunięcia odnosi się tylko do...
~Albert_All
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
auto oceniam na 4+ szczerze mówiąc, pozytywnie mnie zaskoczyło solidnością wykonania, zwłaszcza silnika i skrzyni biegów. Materiały wewnątrz są średniej jakości, ale da się żyć. Plastiki spasowane są dość dobrze, lecz niestety zdarza się usłyszeć skrzypienie. Moja Arosa ma jasną tapicerkę, którą odradzam, gdyż łatwo się brudzi (nie ma mowy o wożeniu psa ;/). Bagażnik, choć mały, pomieści zakupy. Reasumując, autko jest godne uwagi i warte...
2,8
~goooliat
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Mała tania taczka, bardzo prymitywnie wykonany. NIETRWAŁY. Dość pojemny po złożeniu siedzeń. O dziwo jest nawet dość mocne stłuczki powodują nie robią na karoserii większego wrażenia, moje auto zaliczyło w sumie 5, za każdym razem byłem w szoku jak małe były uszkodzenia. Słowem auto całkiem bezpieczne.
~1Alek
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Seata miałem przez 2 lata, w tym czasie naprawiałem w nim tylko zamki, bo pracowały jak chciały. Postanowiłem zadbać o instalację LPG ale trafiłem na nieuczciwego mechanika i nagle wszystko zaczęło się psuć i auto sprzedałem, a szkoda, bo jeździło się nim fajnie. Podane spalanie to LPG, na benzynie jeździłem tylko gdy zabrakło gazu w butli.
~dan
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
naprawdę fajne,ekonomiczne,sprawne autko, posiada tylko kilka wad(słabe wyciszenie tylnej cześci nadwozia, ślady korozji,średnia jakość wnętrza,niezbyt wygodne fotele już nieco sfatygowane) i olbrzymie zalety jak minimalne zużycie paliwa,elastyczny,trwały,niezawodny silnik,łatwa naprawa, duża elastyczność silnika- niema co porównywać np. do CC bo poziom bezpieczeństwa jest owiele lepszy
~Łukasz- Bdg
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Auto kupiłem na niemieckich blachach- po przejechanych 70 tyś. zacząłem dopiero robić coś w zawieszeniu, spalanie- rewelacja, jeśli ktoś szuka ekonomicznego i niezawodnego auta a nie zależy mu na wygodzie to polecam ten model. Gdyby rodzina mi się nie powiekszyła napewno bym go nie sprzedawał
Dziennik kosztów dla Seat Arosa I
5,1
7,8
~emigrant
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jeśli szukasz małego automata, potrzebujesz jeździć na zakupy po mieście, nauczyć żone jeździć ( w Polsce to może nie da się zdawać na automatach na prawko ale to inna sprawa) Drugiego lub trzeciego autka w rodzinie Taniego w zakupie i eksplatacji, to dobrze trafiłeś.
~norbik88
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Reasumując. Dla osoby takiej jak ja- student dzienny bez pracy codziennie dojeżdża na uczelnię 100km w dwie strony. Auto doskonałe. W przypadku gdy jeździmy często w więcej niż 2 osoby torchę ciasne. Ale daje radę. No i spalanie...nie znam auta które może z nim konkurować z tego okresu. Wiadomo że dzisiejsze 1.4HDi spali mniej ale ile może sie tam popsuć :P
~Karolina
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Idealne auto miejskie nie tylko dla kobiety, łatwość parkowania i małe spalanie to w czasach korków i cen paliwa >5zł ogromny atut, spalanie w mieście mój ostatni wynik 5,2l/100, w bagażniku mieści się tuba basowa i dwie siatki :), niezawodne, przez kolegów zwane żelazkiem jak dla mnie super, to już moja druga Arosa i na pewno będzie trzecia teraz z klimatyzacją bo nasz kraj zaczyna należeć do ciepłych ;))),
3,8
~kzg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Male ekonomiczne, wszedzie sie zmiesci, dzielene w terenie (naprawde szok). Jak sie trafi dobry model to psuja sie jedynie pierdoly, jak ma sie pecha... ale duzo zamiennikow wiec naprawy nie sa kosmiczne, silnik uzywany mozna kupic za 700zl to mowi samo przez sie.