Lista ocen Honda Civic V (366) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 397 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rzeźnix
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Klimy brak, więc w lato w mieście można się zagotować (no i czarny kolor to już w ogóle). W upale najlepiej otworzyć na maksa okna i szyberdach i nie schodzić poniżej 60km/h... Zimą jak silnik się rozgrzeje to jest git. Problemem są jedynie śmieci wylatujące z nawiewu. Za śmieci tak niska ocena.
~KLimEK
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Samochód kupiłem w Zimę więc co do ogrzewania to żadnych nie mam zastrzeżeń. Można jechać w samych majtkach w zimę a i tak się idzie spocić ;-D.. Jeżeli chodzi o chłodne powietrze to pewnie w lato nie będzie szału, jak to w każdym aucie. plastiki się nagrzeją i powietrze będzie nie za chłodne.
~Zetoxxx
Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
po kilku minutach od ruszenia w zimie mozna sie cieszyc ciepelkiem bijącym z nawiewów oczywiscie trzeba pilnowac zasady ze przy ruszaniu trzeba ustawic na zimne powietrze i wyłaczyc lub miec nawiew na 1 biegu wtedy temperatura wskoczy szybciej . 1 bieg bezszelestny na 2 znosnie 3 i 4 w kryzysowych sytuacjach
~Mike!
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
W niektorych wersjach brak filtra przeciwpylkowego czyli - witajcie liscie i wszelakie latajace paskudztwo, ktore potrafi dodatkowo wydawac dziwne dzwieki gdy trafi do wentylatora. Bardzo szybko sie nagrzewa. Klimy nie oceniam bo nie mam ;) Dodatkowy nawiew dla tylnego rzedu siedzen na konsoli.
~Tomatlover
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Ogrzewanie zajebiste. W zimę nie ma zimno, Wentylacja świetna. W porównaniu do Fiata Brava, gdzie wszystko paruje, przy 4 osobach i mocnym deszczu, przednia szyba i szyby kierowcy oraz pasażera przy mocniejszym nawiewie są suche. Trochę to słychać, ale komfort jazdy jest zachowany.
~Konrad
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
To jest tragedia. Od razu zaznaczę, że na pewno nie ma u mnie żadnych awarii. Samochód paruje od środka jak głupi, a w zimie to zamarza i skrobanko od środka. Bardzo nieprzyjemna sprawa. Ostatnio zauważyłem, że większość Hond z tych i trochę nowszych roczników też tak ma.
~Ixon
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
boczne nawiewy na okolice lusterkowe - mam wrazenie ze brakuje zakresu aby skierowac powietrze na ten areał. potrafi przyparowac troszke. nie jest to jednak nic co rażąco przeszkadza. Teraz w zimę musiałem zasłonić chłodnicę, za szybko podczas jazdy się zchładzała.
~Johnny_Chill, Olsztyn
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Szybko sie nagrzewa, a po agresywnej jezdzie daje tyle ciepla, ze mozna sie ugotowac, bez zastrzezen. Bardzo fajny patent na szybkie odparowanie przedniej szyby - na srodku konsoli mamy dodatkowy i badzo skuteczny nawiew, ktory w razie potrzeby mozna wlaczyc lub wylaczyc.
~lbx3@wp.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
i tu zaczynaja sie schody nie wiem moze to tylko wada modelu który ja posiadam ale w zimie z tyłu na tylnich fotelach nie da sie usiedziec mówie o modelu 1.4is 5d poprostu na nózki wieje zimne ba lodowate powietrze sa tam takie rurki pod siedzeniem i to własnie z nich brrrr.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V
8,9
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
W zimie grzeje jak oszalale, nagrzewa sie bardzo szybko, w lecie pomimo ustawienia nawiewu na zimne powietrze i tak leci cieple. Tunele od wentylacji poprowadzone sa za blisko silnika. Minusem auta jest czeste parowanie szyb w zimie albo w wilgotne dni.