Lista ocen Audi A4 B6 (609)

~1908
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Bardzo dobry silnik, 5 z minusem za trochę głośną pracę, ale w końcu to diesel. Kiedy pomyśli się ile km można przejechać na baku to jego trochę głośna praca przestaje przeszkadzać (Silnik)
3,7
~T. S.
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Autko jak autko, po prostu można się w nim pokazać i tyle. Nie radzę o nim opowiadać przy znajomych bo możemy się narazić na pytanie: \"a psuje ci się?\" i wtedy będzie nie przyjemna sytuacja. Osobiście uważam że AUDI to samochód dla bogatych ludzi, których stać na częste naprawy. Nie radzę sie nawet pokazywać w ASO bo tak bogatych to chyba nigdzie nie ma.
~Przemysław
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Bardzo przyjemne auto, świetnie się prowadzi, silnik 2.0 ALT jest supet nic się nie psuje, a co do tych którzy piszą o braniu oleju to u mnie i u znajomych nie ma z tym problemu. Po prostu zasadą jest kupowanie z głową a nie kupowanie złomu zajechanego a potem nawalanie, jak z każdym samochodem trzeba o niego dbać i tyle najlepszy się zepsuje jak ktoś nie dba a nie dbanie nie kończy się tylko na opłatach i tankowaniu, jak ktoś nie ma pojęcia o...
~kamboa4
Sedan 1.8 T quattro 190KM 140kW
dla mnie auto prawie ze idealne, zrywne , wygodne i ekonomiczne. jedynie w moim egzemplarzu brakuje quattro, to dopelnilo by calosci.
3,5
~daniel19
Avant 2.0 FSI 150KM 110kW
Bardzo dobrze wykończone wnętrze, niestety ścierają się przyciski od klimatyzacji. Zawieszenie nie na nasze drogi, a silnik FSI z wieloma pułapkami.
~Tomaldo
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Bardzo solidne auto z dużą bazą części zamiennych (grupa VAG) . Mechnika jeśli o nią dbasz nie będzie zawodzić .
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Gdyby nie zawieszenie, to naprawde idealny samochod dla mnie i mojej rodziny. Pomimo 12 lat, dalej wyglada calkiem, calkiem
3,3
~Krzysiek
Sedan 3.0 quattro 220KM 162kW
Kupując Audi oczekuje się czegoś więcej. Niestety nie zawsze się to dostaje. Znaczek na masce kosztuje bardzo dużo. Auto świetnie się prowadzi a skrzynia biegów i silnik zachęcają do szybkiej jazdy. Niestety wszystko to dużo kosztuje. Można sobie zadać pytanie co będzie bardziej niezawodne: 10-letnie Audi czy 5-letni VW za te same pieniądze?
~mamut
Avant 3.0 quattro 220KM 162kW
Wiem co chciałem i to kupiłem. Frajda z jazdy niesamowita. Tym autem jeździ się dla przyjemności i doznań które ono oferuje.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B6
7,8
11,5
13,4
~Hallo
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Sprawdzona jednostka 1.9TDI nie jest cichy, ma charakterystyczne delikatne nierówne skoki (normalna sprawa to już 3 auto z tym samym silnikiem), elastyczności zadowalająca... (Silnik)