Oceny Fiat Ducato II

Najnowsze oceny Fiat Ducato II

4,1
~Albert
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Samochód w jednych rękach od Lutego 1995 roku zakupiony w polskim salonie Fiata. Samochód posiada silnik 2.5D o mocy 86 KM, a więc uchodzi za jeden z najtrwalszych silników jakiekolwiek były montowane w modelu Ducato. Samochód od 1995 do 2001 roku woził sprzęt estradowy, a obecnie od 2001 roku wozi części samochodowe na giełdę samochodową. Ducato mogę też pochwalić za ładowność, co nie raz udowodnił ciągnąc ciężkie przyczepy. Karoseria i...
~Paweł
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Samochód kupiłem w 2013 roku z przebiegiem 200 tys. km, od tej pory w ciągu ponad 8 lat eksploatacji zrobiłem nim 391 tys. km, chwalę ten samochód za dobry silnik oraz niskie spalanie podczas miejskiej i autostradowej jazdy, jedyną słabą stroną samochodu jest blacha, która lubi sobie zardzewieć.
~hstl365
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Porządny wół roboczy. Silnik niezniszczalny, trzeba dbać o olej, płyny i świece żarowe a będzie odpalać w najgorsze mrozy. Mój był L2H2 więc był bardzo pakowny, ładowność wysoka. Na sinliku nie robiło wielkiego wrażenia obciążenie. Spalanie akceptowalne, na trasie bezpieczenie do 100km/h. Bus bardzo zwrotny w mieście. Kłopotliwe są drobne awarie wyposażenia wnętrza, typu elektryczne szyby, ogrzewanie, centralny zamek. Technicznie auto w porządku.
4,1
~Karol
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Fiata Ducato kupiłem do wożenia drobnego AGD i wszelakiego sprzętu, jak się okazuje, Ducato jest mega pakownym autem niż konkurencja, 122 KM na spokojnie wystarcza do rozpędzenia dużego dostawczaka, w przeciągu roku wymieniałem tylko podstawowe elementy eksploatacyjne.
~spider camper
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
super auto wspaniały design silnik w tej wersji słaby brak turbiny wspaniała przestrzeń ładunkowa niestety 4 metry nie wsadzi auto prowadzi się rewelacyjnie biegi joystik bardzo dobre rozwiązanie Niemieckie dostawczaki miały biegi w podłodze metrowa wajch w której ciężko było wybrać odpowiedni bieg a kosztowały 40% drożej oprócz tego zero rdzy w porównaniu do Niemieckierj konkuręcji
~squash90
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Spalanie na dobrym poziomie. Awaryjność znośna. Wygoda dla kierowcy słaba. Auto ma swoją duszę. Koncern Ducato powinien do dnia dzisiejszego produkować ten model w niezmienionym stanie. Z chęcią bym kupił takiego świeżaka z salonu.
3,6
~Dgr
Furgon 1.9 D 85KM 63kW
Auto jeździło w kurierce. Plusem na pewno jest ładowność. Ale ogólnie to mała katastrofa. I ten plastikowy pedał sprzęgła?! Zamiennik 39zł wymieniałem co kwartał, Orginał około co 9 miesięcy. Polecam auto jak ktoś nie ma za dużo pieniędzy na start. I radzę wozić ze sobą zapasowy pedał i linkę sprzęgła.
3,8
~Carlos
Furgon 2.3 JTD 110KM 81kW
Ducato 2.3jtd z 2004 roku z polskiego salonu. Poprawne auto za rozsadne pieniadze, ladny srodek, bardzo dobry silnik, ekonomiczny, zwrotny, wystarczajaco szybki. Odpowiednio traktowany pojedzie i wroci. Samochod do ladunkow max 2tony.
~vision-art@o2.pl
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Trochę moglo by mniej palić ale jako auto dostawcze jest moim zdaniem dobre.Silnik w tym modelu jest super jeżeli chodzi o niezawodność,nie osiąga on zawrotnych prędkości ale jak dla mnie setka wystarczy.Słabo wyciszony.Słabe ogrzewanie.Po za tym autko jest super.Mam go dwa lata zmieniłem tylko amortyzatory przód i oczywiście rozrząd.Ceny części są bardzo dobre i duży wybór.POLECAM!!!
~sidortrans@go2.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Polecam Ducato - dobre , pakowne (kontener) autko za małą cene - nawet o nowych tak mówią. Słaby punkt to zawieszenie , półosie. Skrzynia padła mi ale to już od kilometrów. Tak ogólnie auto super. AHA zero rdzy !!!!