Oceny Mitsubishi Galant VII

Liczba ocen

Najnowsze oceny Mitsubishi Galant VII

~moose
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
wspaniale auto dla mlodego czlowieka chcacego wyroznic sie z tlumu vw i innego popularnego autombilstwa. wspanialy design sortowy super siedzenia, dobre osiagi nie okupione nadmierna konsumpcja zupki, w mojej wersji polskora komp pokladowy , klimatronic, podlokietnik, swietny silnik skrzyknla jak z bajki, czesci drogie straszniasto|(zbita lampa lekko uszkodzony blotnik i zderzak przedni = 2600 z zamiennikami ale!!!!5600 z ubezpieczalni) o ile...
~jonio@o2.pl
Hatchback 2.5 V6-24 4x4 170KM 125kW
Jesli ktos szuka dobrze wyposazonego (moj np. ma klimatonic, 4 poduchy, kontrole trakcji, pelna elektryke, tempomat, podgrzewane fotele itp itd) i MOCNEGO auta, ktore ie spali chorych ilosci paliwa to nic innego w tej cenie nie znajdzie. JA szukalem auta 2 miesiace - ogladalem passaty b5, nissany primera (te nissany to fajne autka alegalant jednak stoi polke wyzej), vectry, omegi, c-klasse, bmw e39 (wszystkie kombi) i niestety kazdy ma cos...
~Daniel
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Świetna ponadczasowa sylwetka, która może podobać się nawet w dzisiejszych czasach. I chociaż samochód jest już leciwy to wciąż zapewnia doskonały komfort i przyjemność podróży. Użyte materiały wyglądają jak nowe pomimo ponad 20 lat użytkowania. Teraz już nie robią takich samochodów... Z duszą...
~Arczi
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Bardzo faje autko.Trochę drogie w utrzymaniu,ale zazwyczaj nie trzeba dużo wkładać w niego.Twardy japończyk.Do tego nadal może się podobać.Moje wersja to końcówka produkcji.Exceed.Autko dało mi dużooo frajdy i polecam szczerze byle było w miare zadbane.
~Gała
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Jest bardzo dobrze. Miałem 200sx, calibre i prelude. to mój pierwszy sedan i powiem że spodziewałem się ę będzie zamulony i za duży do miasta. Nic bardziej błędnego. Auto niepowtarzalne, wygodne i charakteryzujące się świetną pracą silnika. Polecam młodym jak i starszym, bo przy 150 KM można poszaleć ale i jeździć dostojnie.
~niki_ala
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
cudowny nieprzeciętny samochód dla ludzi, którzy kochają szybkość, wielkość, dynamiszność Samochód który jest naprawdę nieawaryjny. Do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej zawsze Galant, to jest już mój drugi:)
~niki_ala
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
Kocham ten samochód i nigdy bym go niezamieniła na inny. Niestety jakiś bardzo inteligentny człowiek wiechał we mnie na rondzie Skodą Superb i samochód według rzeczoznawców nie jest wart naprawy :(, ale kupiłam sobie za odszkodowanie takiego samego:)
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Generalnie bardzo udane auto. Wygodne, , mocny silnik. Bardzo dobre na trase, wystarczajaco szybki, a przy tym nie jest zbyt paliwozerny. Pomimo, ze auto ma juz swoje lata, ale wciaz moze sie podobac. Jesli tylko trafi sie bezwypadkowy egzemplarz dobrze utrzymany i serwisowany na biezaco nie bedzie sprawial klopotu. Jeden minus niestety to korozja przedniej czesci w okolicach kolumn zawieszenia (tylko tam).
~CostaBrava
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Całkiem fajne i komfortowe auto rodzinne ze sportową sylwetką i ekonomicznym silnikiem, za cenę 6000 - 8000 zł można kupić naprawdę fajny model. Galanta można kupić już od 4500 i z niewielkim wkładem jeździć śmiało. Zapytam - co kupimy z takim wyposażeniem silnikiem diesla itd. za 4500 zł - zezłomowanego przez 12 właścicieli Golfa III ? :D Śmiech. Stereotyp o japoncach że drogie to już przeszłość. Polecam roczniki 1993-1994.
4,1
~plonkus@o2.pl
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
jest to solidny samochód, jego awaryjność w ogromnym stopniu związana jest ze sposobem jego eksploatacji. Należy pamiętać że jest to diesel starej generacji - nie lubi wysokich obrotów, co nie znaczy że nie można nim dynamicznie jeździć!