Oceny Mazda 2 I

Najnowsze oceny Mazda 2 I

4,1
~Konrad
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Ogólnie samochód okej. Mało pali, wewnątrz jest sporo miejsca chociaż od zewnątrz tak nie wygląda. Akurat ja trafiłem na taki, z którym miałem trochę problemów, ale to raczej z powodu zaniedbań wcześniejszego właściciela (alternator, czasem wsteczny bieg się nie wbije, klema na akumulatorze, zatrzaśnięty zamek w drzwiach kierowcy, obecnie problem z braniem paliwa przez co muszę przed odpaleniem pompować pompką ręczną i zapach spalin w środku...
~hgtv
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazdą jeżdżę od 8 lat i muszę powiedzieć, ze spełniła moje oczekiwania, pakowna przewoziłam nią sporo mebli z IKEA, zakupy z biedronki i innych, ekonomiczna, kupuje raz w miesiącu paliwo do pełna i starcza mi na dojazdy do pracy 30km. Niestety nie jest aż tak sprytna w wyprzedzaniu, potrzebuje mieć spory zapas wolnej trasy, nie rozpędza się tak szybko. raz w roku wymagała podjechania do mechanika, bo różne choróbska ja dopadały, zazwyczaj cos...
~Mateusz
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Po 3 latach użytkowania autko godne polecenia, zdarzają się usterki ale części tanie i łatwe w naprawie, w moim egzemplarzu łożyska tylnych kół dawały się we znaki... Ale ogólnie lać paliwko i jeździć :)
~zbigniew
Hatchback 1.6 16V MZI 100KM 74kW
Nie jest to auto, którym można szpanować, ale spełnia swoje zadanie. Ja nie miałem większych problemów, pali stosunkowo niedużo jak na silnik o mocy 100km. Na + najważniejsze komponenty bez większych awarii. Jedynie klocki szybko się ścierają.
~tojanek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Mazda 2 to dobre auto dla młodych ekonomicznych ludzi z psem lub dzieckiem. W mieście i na trasie spełnia się w 100% pod względem wygody, spalania i wykorzystania. Niestety im starsza, tym większe ryzyko usterek, ale to normalne.
~Rafał
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Fachowa Japońska robota. Polecam autko dla singla, pary lub małej rodziny. Dynamiczne, ładne i niespotykane oraz jak na razie bezawaryjne - oby jak najdłużej. Jeśli miałbym wybierać jakieś auto klasy B, to tylko Mazdę 2. W ostatecznosći: Fiestę, Fusiona lub Fabię. POLECAM GORĄCO ! ! !
~Marek
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
jestem z autka bardzo zadowolony mysle ze ciekawy konkurent Hondy Jazz. Jest tansza dlatego ja wybralem napewno Jazz jest od niej troche lepszy ale Mazdzinka sie trzyma mocno i czeka na wlascicieli ktorzy nie moga miec jazza za swoje pieniadze w przyzwoitym stanie. mazda to umozliwia :)
~stoowka
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Male wielkie auto. Przestrzen nawet dla pasazerow. Niestety przy silnych wiatrach czuje sie jak auto lekko tanczy na drodze. Ale tak ma kazde, ktore jest podwyzszane. Moze gdyby byl wiekszy silnik nie czuloby sie az tak bardzo zawirowan powietrza.
~sedar
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Wnętrze nad podziw duże w stosunku do rozmiarów samochodu.Moje auto zostało wyprodukowane w Japonii. Pomimo wcześniejszych pochlebnych komentarzy na temat tego modelu, nie spodziewałem się, że Mazda tak pozytywnie mnie i moją rodzinę zaskoczy :-) W porównaniu do mojego poprzedniego Opla Corsy i VW Passata (rocznik 1990) to tak jakbym się przesiadł z malucha do... Mazdy!!
3,8
~migadam@poczta.onet.pl.
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
świetne autko, jak na tej klasy. Wyposarzenie pełen wypas. Cena nowego z tym wyposarzeniem to aktualnie ponad 60000 PLN, dlatego jest sprowadzany tylko na zamówienie. Mnie to nie przeszkadza, bo jest autem niepowtarzalnym. W Poznaniu drugiego takiego nie spotkałem a jeżdzę nim już rok. Ocena ogólna powyżej 4.