Oceny Volkswagen Passat B7 Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW 2010-2014

Volkswagen Passat B7 Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW 2010-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B7 Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW 2010-2014

~baka1408
Volkswagen Passat B7
Niecały miesiąc temu zakończyła się moja przygoda z Passatem. Pierwszą opinię o tym autku opublikowałem tutaj ponad 3 lata temu. Dziś, z perspektywy czasu, postaram się raz jeszcze spojrzeć na siódmą generację Passata ze 190 konnym (chip) silnikiem 2.0 TDI, bogatszy o bagaż doświadczeń zarówno z samym Passatem jak i z innymi, jeżdżonymi w międzyczasie samochodami. Przechodząc do sedna sprawy, muszę przyznać, że generalnie w ciągu tych trzech...
~art8000
Volkswagen Passat B7
Naczytalem sie tyle dziwnych opini o tym aucie,wiec zapewne ciezko bedzie mi przebrnac przez glos krytyki. Nakrecilem tym autem ponad 50 tys kilometrow,ale musze zaznaczyc,ze moje auto ma oryginalny przebieg,do 160 tys km byl serwisowany tylko w serwisie vw,potem co 10 tys km w domu. Ciezko mi sie do czegos czepic. Auto moze i nudne,ale jak najbardziej niezawodne,wszytsko tam dziala jak powinno dzialac.Mam nawigacje rns 315,porzadny dziwek,...
~garry
Volkswagen Passat B7
Chce byc jak najbardziej obiektywny w ocenie tego auta dlatego wstrzymalem sie tak dlugo.Mam wrazenia,ze passat B7 jest krokiem w tyl.Juz B6 mial w kazdej wersji tyle swiatla led,b7 wrocil do zarowki,podobnie z przednimi lampami.Posiada wersje bluemotion tech sport.Pozytywne jest to,ze wkoncu zamieniono niebieskie podswietlenie zegarow na bialeWewnatrz naprawde nie ma czego sie czepic,auto jest dopracowane i widac "jakosc".Nie ma tu...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B7 Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
5,5
~baka1408
Volkswagen Passat B7
W mojej ocenie starałem się jak najbardziej krytycznym okiem spojrzeć na ten, moim zdaniem udany model VW. Nie zgodzę się absolutnie, że jakość wykonania tego samochodu jest niska. Wręcz przeciwnie, gdy przyjrzymy się bliżej i pojeździmy wieloma samochodami z podobnej półki cenowej szybko zwrócimy mu honor. Większość części z Passata jest sygnowanych dla marek VW oraz Audi koncernu VAG, co świadczy o wyższej klasie materiałów niż te dostępne...
~Passatb7
Volkswagen Passat B7
Tak to już 300 tys przebiegu z czego 210 tys ja zrobiłem. Mimo 300 tys km samochod jeździ rewelacyjnie. Nic nie stuka , wnetrze samochodu niezniszczone, fotel kierowcy ma delikatne wytarcie na krawedzi oparcia. To chyba wszystko
~Arek
Volkswagen Passat B7
Wersja Highline. Bogate wyposażenie. Przestronne i komfortowe wnętrze. Bardzo wygodne, nawet na długą drogę, siedzenia. Super zawieszenie. Doskonale trzyma się drogi - opony 17" Duży bagażnik ale z małym wejściem jak to w sedanach (mi to nie przeszkadza bo to nie jest furgonetka).
~Wojtek
Volkswagen Passat B7
Bardzo dobrze wyciszony. Precyzyjne prowadzenie na oponach 235/55/17. Bardzo oszczędny samochód. Wręcz intuicyjna obsługa w środku. Bardzo duży i ustawny bagażnik 565 litrów. Rewelacyjne świata biksenonowe.
~Tra
Volkswagen Passat B7
Autko mam od nowości. Byłem pełen pozytywów, bo opinie o VW są dobre. Zawiodłem się na trwałości i bezawaryjności. Układ jezdny na moje oko super. W środku znacznie mniejszy niż się mogłoby się oczekiwać od tej klasy.
~E- dog
Volkswagen Passat B7
Bardzo przeciętny samochód. Z jednej strony ładna linia nadwozia, przyjemne wnętrze a z drugiej niedociągnięcia w mechanice. Wcześniej jako służbowym jeździłem Laguną III. Nie ma porównania. Bardzo żałuję, że nie skusiłem się znowu na Renault. Zachciało się nowych doświadczeń to i są.
~Darek
Volkswagen Passat B7
Jestem zdziwiony negatywnymi opiniami jakoby po 20 tys wszystko w tym samochodzie się psuło. Pewnie zawsze można trafić na wadliwy egzemplarz np nowe BMW x3 gdzie po 3 latach 160 tys. km padło koło dwumasowe plus sprzęgło i naprawa w serwisie wyniosła 10 tys zł
Volkswagen Passat B7 Limousine