Oceny Jeep Grand Cherokee III

Jeep Grand Cherokee III - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jeep Grand Cherokee III

~bobibmw
Terenowy 3.7 i V6 2WD 213KM 157kW
BDB suto , świeże wyglądem ,bdb na bezdrożach ,wysoki prześwit, wnętrze młode ,łądna stylistyka , silnik-OK , jeżeli kupujesz suva do normalnej jazdy , zima z 2WD bez problemów , nie jest to niezbędne jeżeli nie użytkujesz w terenie nie wiadomo jak, wiele jest aut z tylnym napędem-sama frajda.Dla kogoś kto szuka auta do codziennego użytku , przyczepka na łódke latem-zdecydowanie polecam. 4x4 wiadomo lepszy bo bezpieczniej itd, ale po co...
~Piotr1973
Terenowy 6.1 HEMI V8 430KM 316kW
KOCHAM GO! Oczywiscie wiem: jestem niedojrzaly, mam kryzys wieku sredniego (38 lat), jestem nieodpowiedzialny (gnam z corka i zona - ale one to uwielbiaja, a moja zona sama lubi prowadzic naszeg Malego Smoka), etc. Powiem tak: jak nie chce mi sie wstac z lozka w listopadzie (szaro, buro, leje), a wiem, ze mam cos waznego do zrobienia, to mysl, ze wsiadam do mojego SRT8 powoduje, ze chce mi sie ubrac i zalatwic swoje sprawy! To auto to...
~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Auto jest wybitnie trudne do oceny. Jego walory użytkowe są mniejsze niż się wydaje, mając 190cm wzrostu nad głową mam mniej miejsca niż w Audi A2 czy VW Lupo. Bagażnik 1000L, ale liczony do sufitu - dość wysoko na ładunek ciężkich rzeczy. Przyzwoita moc, do setki w 8,1s (bez modyfikacji). Dość sporo usterek - ale tych dotyczących wszystkich diesli.
~Robert
~Kohena
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Auto niezawodne. Przyjemność z jazdy cudowna. Zabawa na górkach i pagorkach również. Na autostradzie płynie wręcz. Nagłośnienie super, wersja overland. Uważać na cieknaca chłodnice oleju, naprawa około 2500, auto świetne. Brak usterek, sama eksploatacja.
~Eddy
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Samochód ma w sobie coś czego nie da się wyrazić chłodną oceną, to coś sprawia że chcesz do niego wsiadać i jechać. Nieważne czy to po bułki do sklepu czy w daleką trasę. Między kierowcą, a Jeepem jest jakaś więź. choć na pewno nie jest to samochód dla każdego. Ale jeśli już to pokochasz mimo swoich wad, już nigdy nie będziesz chciał innego.
3,7
~Arturo1977
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
Dosc wszechstronne auto, dobrze wyposazone, doskonaly naped, niezle sie prowadzi. Troche rozczarowuje ilosc miejsca z tylu i w bagazniku. Spalanie zdecydowanie za wysokie, lepszy bylby diesel do tego typu auta.. Kupilem go dla napedu i zdolonosci holowania przyczep (uciag do 7500 lbs), ale poza tym nie widze sensu posiadania SUVa. Dlatego raczej nie kupilbym go ponownie, lepszy bylby Subaru Outback. .
3,2
~romis
Terenowy 5.7 i V8 4WD 326KM 240kW
awaria skrzyni bieg ów -wyrobione tarczki do wymiany koszt 4000 zł przebieg 135000 km poza tym rozrusznik -,awaria zamka szyby w klapie sama sie otwiera ogolnie niskie wykonczenie skora peka na fotelu po 100000 twardy plastik kupilem auto uzywane wiec przeboleje ale nowe w zyciu...
~Hube
Terenowy 3.7 i V6 4WD 210KM 154kW
Najlepszy samochód jaki miałem. Wszechstronny, przy tym ekonomiczny (jak na swoje gabaryty), wygodny, bezpieczny, trochę lanserski, dobre audio, super silnik i skrzynka, tylko założyć opony A/T i w drogę lub na szuter.
3,8
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Ogólnie samochód bardzo dobry, ma swoje mankamenty ale też jak dotąd nigdy nie stanąłem nim tak żeby się nie dało jechać, a już ja osobiście zrobiłem nim 100k km. Niestety liczba usterek nawet jak na przebieg tego auta jest za duża.